Аркопал чинија за десерт-Cadix(19 см)

60 ден

Аркопална чинија за десерт.

Опис

Аркопална чинија за служење на десерт со дијаметар од 19 см.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Аркопал чинија за десерт-Cadix(19 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This