cadix275mmint-1
D7380-V2D7380

Аркопал чинија за ручек/вечера-Cadix(27,5 см)

78 ден

Аркопална чинија за ручек/вечера.

Опис на Производот

Аркопална чинија за служење на ручек или вечера со дијаметар од 27,5 см.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Аркопал чинија за ручек/вечера-Cadix(27,5 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This