luminarc-30sm-stek-1ok
luminarc-30sm-stek-2okJ4651-V2J4651luminarc-30sm-stek-3ok

Аркопал чинија за ручек/вечера- Luminarc (30×26 см)

195 ден

Аркопална чинија за ручек/вечера.

Опис на Производот

Аркопална чинија за служење на ручек или вечера.

Димензии: 30х26 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Аркопал чинија за ручек/вечера- Luminarc (30×26 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This