cadix-zdela-24sm
D7368-V2D7368-

Аркопал здела за салата-Cadix (24 см)

195 ден

Аркопална чинија за салата

Опис на Производот

Аркопална чинија за салата со дијаметар од 24 см.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Аркопал здела за салата-Cadix (24 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This