Аркопал длабока чинија (28,5 см)

195 ден

Акропална длабока чинија.

Опис

Акропална длабока чинија со дијаметар од 28,5 см.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Аркопал длабока чинија (28,5 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This