30 %
Попуст 110 ден

Алат со Кутија (сет11)

255 ден

Ултра практичен сет од 11 алатки во пластична кутија.

Уште само 7 на залиха

Опис

Ултра практичен сет од 11 алатки со пластична кутија кој со сигурност ќе ви се најде во домот или автомобилот.

Идеално за ситни поправки и брзи фиксови.

Благодарение на пластичната кутија за чување, алатките секогаѓ ќе ви бидат организирани и на дофат.

  • СЕТОТ СЕ СОСТОИ ОД:
  • Штрафцигер Прав 5*75(-)
  • Штрафцигер Крстач 5*75(+)
  • Штрафцигер Фазомер
  • Скалпер
  • Клешта 6″
  • Метро со васер вага (1M)
  • 5 x Инбус Клучеви (2-6mm)
  • Пластична Кутија

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Димензии: 200x140x40mm
Материјал: Челик + Пластика

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This