20 %
Заштеда 100 ден

Алатка – Мултинаменско Ренде

495 ден 395 ден

Мултинаменска алатка/ренде за обработка на храната до перфекција.

Нема на залиха

Опис

Практичен, револуционерен сет со 5 иновативни, мултинаменски додатоци, кои ќе ги користите повторно и повторно, а ќе се прашувате и како претходно сте можеле без истите.

Задолжителен сет за сите оние што го обожуваат кулинарството, а храната ќе ја обработувате до перфекција.

Ергономски дизајн, исклучително лесно за користење, може да сецкате перфекнти парчиња од зеленчукот и овошјето, идеално за салати и гарнир

 

Карактеристики и погодности:

  • Мултинаменско користење, комбинирајте храна по желба
  • Брзо и лесно обработување на овошје и зеленчук
  • 5 додатоци
  • Додаток за заштита на прстите
  • Исклучително лесно за чистење
  • Телото е изработена од високо квалитетна пластика, која не се лизга
  • Заштедува време
  • Ергономски дизајн
  • Сецкање на кришки, ленти, лупење, дробење, декорирање

Димензии: 28×11 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×