B255-1
B255-1B255-1B255-1

Алатка со калапи

85 ден

Кујнска алатка со калапи за моделирање колачиња.

Нема на залиха

Шифра: Б255-1 Категории: , , , Ознаки: ,

Опис на Производот

Кујнска алатка со калапи за декорирање на колачиња изработена од квалитетна пластика.

Сетот содржи 3 пара различни модели на калапи: црвеќе, срце и ѕвезда.

2 коментари за Алатка со калапи

 1. :

  Kade moze da se kupi ovaa alatka za dekoriranje kolaci oti mala e cenata ima li kade d se zeme vi blagodaram

  • :

   Можете да нарачате онлајн од овде, можете преку фејсбук порака, а можете и на телефон 071 308 777

   Ние сме интернет продавница, испорачуваме во Цела Македонија.

   Најчесто поставувани прашања!

 2. :

  Odlicno

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest