Алатка со калапи

85 ден

Кујнска алатка со калапи за моделирање колачиња.

Нема на залиха

Шифра: Б255-1 Категории: , , , Ознаки: ,

Опис

Кујнска алатка со калапи за декорирање на колачиња изработена од квалитетна пластика.

Сетот содржи 3 пара различни модели на калапи: црвеќе, срце и ѕвезда.

2 коментари за Алатка со калапи

  1. Kade moze da se kupi ovaa alatka za dekoriranje kolaci oti mala e cenata ima li kade d se zeme vi blagodaram

    • Можете да нарачате онлајн од овде, можете преку фејсбук порака, а можете и на телефон 071 308 777

      Ние сме интернет продавница, испорачуваме во Цела Македонија.

      Најчесто поставувани прашања!

  2. Odlicno

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This

X