Алатка за Киви

85 ден

Машинка за лесно отстранување на киви од кората.

Нема на залиха

Шифра: ЊЗ51 Категории: , , , , Ознака:

Опис

Иновативна алатка/машинка за одделување на плодот од кората на кивито.

Исклучително лесна за употреба, идеална за лесно приготвување вкусни овошни салати и задолжително за сите кои практикуваат здрава исхрана без глутен.

Изработена од квалитетна АБС пластика во комбинација со нерѓосувачки челик.

Димензии: 7 x 7 см

Тежина 58 грама

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This