35

Алатка за Острење

195 ден

Мулти практична квалитетна острилка за ножеви, ножици, или едноставно кажано за сите видови сечива.

На залиха

Опис

Конечно кујнска алатка за сите ваши острила. Ќе ја користите повторно и повторно и ќе се прашувате како порано сте можеле без истата.

Со оваа револуционерна алата за острење ножеви, ножици или се што има сечиво секогаш ќе ви бидат спремни за профи акција.

Алатката е исклучително лесна за користење, благодарение на долгата рачка за држење може да ја фиксирате на било која рамна површина, и со едноставно поставување и повлекување на сечивото во острилката вашите ножеви ќе ги изострите за миг.

Нашиот тим си играше со алатката и можеме да ви кажеме дека функционира беспрекорно.

Покрај ножеви може да острите се што има сечиво во вашиот дом од ножици до секира.

Оваа алатка претставува вистинска вредност за парите, ќе ви заштеди пари бидејќи вашите сечива секогаш ќе ви бидат остри како денот кога сте ги набавиле и не мора да купувате нови.

Со оваа мулти практична алатка за острење ножеви, ножици и алатки. Нема повеќе проблем со старите и тапи ножеви.

Дизајнерите на овој мултинаменски производ мислеле буквално на се, водејќи сметка да вметнат повеќе функционалности во еден прекрасен елегантен дизајн. Така да има 3 калапи кои може да ги користите во зависност од типот на острилото што го острите.

Ова еден од тие производи кој секое домаќинство мора да го има. Оваа алатка ќе ви помогне да ги вратите првичниот сјај и острина на вашите ножеви како првиот ден кога сте ги купиле.

Лесно и едноставно се користи, со само неколку чекори до остар нож.

 

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Забелешка:
Ножевите и другите сечива на фотките не доаѓаат со машинката, истите се прикажани само за демонстративни потреби.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This