Алатка за Отпушување Одвод

990 ден

Профи алатка за отпушување одвод, сифони, умивалници, шољи, итн…

Опис

Исклучително практична високо квалитетна алатка за чистење затнат одвод.

Алатката функционира на систем на вакум и компресиран воздух, прво ја полните комората со воздух благодарение на приложената пумпа, поставувате еден од 4те додатоци во зависност од типот на одводот, и на крај притискате на копчето за инстантно отпушување на затнатиот одвод.

 

Лесна за употреба и најважно за брзи и ефикасни резултати, по употребата само измијте ја и складирајте до следната употреба.

 

Димензии:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×