Алатка за Отварање Тегли и Шише

Универзален Отварач за шишиња и тегли.

Во моментов производот го нема на залиха.

Опис

Исклучително практичен отварач за шише и тегла кој се прилагодува за сите големини.

Со оваа иновативна алатка ќе заборавите на проблемите со отварањето на теглите и шишињата.

 

Димензии:

Додатни информации

Боја

Жолта, Сина, Портокалова

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This