1949-5-4
1949-5-31949-5-61949-5-41949-5-51949-5-21949-5-1

Алатка за шницли и стек

140 ден

Мултинаменска алатка за обработка на месо.

Шифра: 1949-5 Категории: , , Ознаки: ,

Опис на Производот

Мултинаменска и исклучително практична алатка за шницли и стек која може да се користи и како чекан.
Месото може да се репарира и да се омекне за чукање и припреми за маринирање со острилата.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Алатка за шницли и стек”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This