Алатка за Месо

270 ден

Мултинаменска алатка за обработка на месо.

Нема на залиха

Шифра: 1949-5 Категории: , , , , Ознака:

Опис

Мултинаменска и исклучително практична алатка за припрема на месото, посебно за шницли и стек.

Алатката може да се користи и како чекан.

Месото може да се репарира и да се омекне со чукањето и припреми за маринирање со острилата.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This