Алатка за Тиква и Лубеница

370 ден

Иновативна комбинирана алатка за диња, тиква, лубеница…

Нема на залиха

Шифра: 7АА-03 Категории: , , , , Ознака:

Опис

Иновативна комбинирана алатка за одделување на плодот од семките на дињите и тиквите, додаток за декорирање топчиња од храна.

Исклучително лесна за употреба, идеална за лесно приготвување вкусни овошни салати и задолжително за сите кои практикуваат здрава исхрана без глутен.

Изработена од квалитетна АБС пластика во комбинација со нерѓосувачки челик.

Димензии:

 

Производот е достапен во повеќе комбинации на бои, вашиот примерок ќе биде испратен по случаен избор.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This