Алатка за торта (Сет 9)

130 ден

Мултипрактична алатка за декорирање торта и колачи.

Нема на залиха

Опис

Мултинаменски сет за обликување и декорирање торта и колачи.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This