Алатка за торта (сет 9)

45 ден

Мултипрактична алатка за декорирање торта и колачи.

Шифра: ЅК5310 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Сет за обликување на торта со 9 различни додатоци.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×