Алатка за Торта (Шпакла)

90 ден

Алатка за полирање и мазнење на торта.

Шифра: ЅК32-518 Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Алатка за обликување и мазнење на финишот на тортата.

Димензии: 15 x 8.5 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×