Алатка за Торта

170 ден

Алатка за сечење совршени парчиња торта.

Опис

Алатка за сечење на совршени парчиња торта, има вградено и механизам на притискање со кој се задржува парчето од долната страна.

Димензии: 26  x 14 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This