25 %
Заштеда 25 ден

Алатки (сет3)

75 ден

Сет од 3 праткични алатки, 1 сечалка (ножици) и 2 штрафцигери.

На залиха

Опис

Исклучително практичен сет со 3 алатки што ќе го користите повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Сетот се состои од:
1 Сечалка
1 Прав Штрафцигер
1 Крстач Штрафцигер

Идеално за ситни поправки и брзи фиксови задолжителен сет за секоја домаќинска куќа.

Материјал: Челик + Пластика

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This