30 %
Заштеда 110 ден

Алатки за Чистење Одвод (Сет2)

365 ден 255 ден

Иновативен ултра практичен сет од две алатки за чистење затнат одвод.

Опис

Повторно ви се затна одводот?
Се мислите дали да плаќате мајстор, да го викате комшијата, или да купувате средство за одзатнување?

Еве идеално алтернативно решение.

Исклучително практичен сет кој се состои од 2 алатки за чистење затнат одвод. Едната поголема за чистење одвод на туш кабина или када, другата помала за чистење на умивалникот. Секоја со своја намена во зависност од проблемот.

Изработено од метал зајакнат со јаглеродни влакна, обложено со гума, флексибилно и стабилно, на горниот дел има рачка за држење и вртење, а на долниот дел имаат додаток со велкро налепници на кои се закачува сметот, идеалнo за чистење затнат одвод.

Леснo за употреба само вметнете, завртете и повлечет. Идеално за брзи и ефикасни резултати, по употребата само измијте и складирајте до следната употреба.

 

Сетот се состои од две алатки една  подебела за поголеми, друга потенка за помали одводи. И двете алатки се долги по 60см.

Карактеристики и погодности:
-Инстантно го чисти одводот
-Нема потреба од мајстори или хемикалии
-Заштедува пари
-Лесно за употреба, чистење и складирање

Сетот доаѓа во прекрасно трговско пакување идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×