38 %
Заштеда 1210 ден

Анатомска мемори перница со гел

3200 ден 1990 ден

Шифра: Џ-Анатомска-Перница Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Перницата е изработена од мемори пена, а над мемори пената се наоѓа слој од гел кој ви обезбедува способност за регулација на температурата.

Со гел перницата може да се подобри циркулацијата во пределот на вратот, додека главата ќе ви биде во удобна положба.

Во текот на ноќта ја одржува температурата која еднаква или до 2 степени пониска од температурата на телото. Токму поради гелот овозможува перфектни услови за спиење во најтоплите летни ноќи.

Димензии 73 х 46 х 13 смЏ-Анатомска-Перница

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Анатомска мемори перница со гел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This

X