Апаратче против Натрапници

495 ден

Апаратче кое ги брка натрапниците од вашиот дом и делува на: комарци, мравки, бубашваби, пеперутки, лебарки, пајаци, глувци…

Нема на залиха

Опис

Колку време и нерви имате изгубено обидувајќи се да се справите со натрапниците во вашиот дом? Сигурно имате потрошено цело мало богатство на разни препарати, инсктициди и хемикалии. Но не повеќе! Ви го претставуваме апаратчето за натрапници – Pest Reject! Со оваа иновативно апаратче ќе ги избракте натрапниците еднаш – засекогаш, се што треба да направите е да го набавите и да го приклучите во штек и оставете го да си ја врши работата, апаратчето може да работи 24 часа дневно, 365 дена во годината. А првите резултати ќе ги забележите после една недела откога ќе го приклучите. Апаратчето емитува ултра звук и електромагнетни бранови кои едноставно ќе ги натерат натрапниците да ги напуштат своите легла.
Апаратчето ќе ги избрка и делува на: комарци, мравки, бубашваби, пеперутки, лебарки, пајаци, глувци, или едноставно кажано на над 90% од најраспротранетите натрапници. Инаку апаратчето не ги убива натрапниците, туку ги брка и е потполно безбедно како за децата, така и за домашните миленици.

Карактеристики и погодности:

  • Исклучително лесно за употреба
  • Може да работи 24/7 – 365 дена во годината
  • Безбедно е за децата и домашните миленици
  • Троши малку електрична енергија
  • Ги брка натрапниците (не ги убива)
  • Првите резултати после една недела користење
  • Не содржи исектициди, хемикалии и отрови
  • 100% еколошки производ
  • Делува до 200 м2

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This