Аркопални Чинии – Cadix (сет 18)

1180 ден

Сет од 18 акропални чинии.

Опис

Сет од 18 акропални чинии.

Сетот се состои од:

-6 повеќенаменски чинии (25 см)
-6 длабоки чинии (21 см)
-6 повеќенаменски десертни чинии (19 см)

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This