Аркопални Чинии – Carine (сет 18)

1560 ден

Сет од 18 бели акропални чинии.

Опис

Сет од 18 акропални чинии.

Сетот се состои од:
-6 повеќенаменски чинии
-6 длабоки чинии
-6 повеќенаменски десертни чинии

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This