Авион

380 ден

Играчка авион на батерии, вози, свети и свири.

Нема на залиха

Шифра: ЛО-6015 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Пластична играчка авион на батерии, кој свети, свири и вози.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Авион”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This