Авион на батерии (35x13x12см)

590 ден

Авион на батерии.

Шифра: ЛО-6936 Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Авион на батерии изработен од квалитетна пластика и има јака конструкција, едноставно кажано има многу поголема трајност од  обичните пластични играчки.
Авионот испушта звук и свети во повеќе бои.

Димензии: 35,5×13,5×12,5см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Авион на батерии (35x13x12см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This