Автобус на Навивање (повеќе бои)

75 ден

Автобус со механизам за навивање

Нема на залиха

Шифра: ЛО-7573 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Автобус со механизам на навивање.

Достапен во 3 бои, цената е за едно парче.

Димензии: 7.5 x 4 x 4 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Автобус на Навивање (повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This