35 %
Заштеда 525 ден

Автоматски Диспензер

1500 ден 975 ден

Автоматски диспензер со сензор, за бесконтактно дозирање на сапун или средство за дезинфекција.

На залиха

Опис

Иновативен, автоматски диспензер со сензор, за бесконтактно дозирање на сапун или средство за дезинфекција.

Ова е најбезеден начин за аплицирање на сапун или средство за дезинфекција на рацете апсолутно без контакт.

Се што треба е да го наполните уредот со течен сапун, алкохол или средство за дезинфекција, да го вклучите, и да ти поставите рацете под главата на диспензерот. Уредот автоматски ќе ви аплицира доволно сапун или средство за дезинфекција.

Нема повеќе повеќе потреба сите да ја претискаат со нечистите раце пумпата за дозирање на обичните диспензери. Автоматскиот диспензер е совшено бесконтактно решение за дезинфекција и миење на рацете. И ги задоволува највисоките стандарди за хигиена.

Уредот може да го користите и дома а и на работа, посебно е погоден за објекти и институции каде што има поголема фрекфенција на луѓе.

Како бонус диспензерот има вградено и лед и аудио систем, и работи на 4 ААА батерии кои не се вклучени во сетот.

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја – идеално за подарок.

Важна Напомена!
Да се користат исклучиво нови квалитетни алкални батерии!
Да не се става повеќе средство од максималната линија, во спротувно може да се запуши отворот за воздух и уредот нема да работи.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This