Автомобил – Бетмобил

695 ден

Автомобил со погон на механизам на навивање, инспириран од популарниот акционен јунак.

Нема на залиха

Шифра: ЛО-79043 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Прекрасен Бетмобил со вграден механизам на автоматско навивање, испириран од популарниот шишмиш.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×