Автомобил со далечински управувач (29x14x10см) Повеќе бои

Автомобил со далечински управувач.

Во моментов производот го нема на залиха.

Шифра: ЛО-7051 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Автомобил со далечински управувач на батерии достапен во црвена и жолта боја.

Димензии: 29x14x10 см

Додатни информации

Боја

Црвена, Жолта

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×