Автомобил Џип (12x12x10) Повеќе бои

Автомобил џип на механизам.

Во моментов производот го нема на залиха.

Шифра: ЛО-7997 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Автомобил џип на механизам достапен во повеќе бои.

Цената е за еден автомобил.

Димензии на џипот: 12 х 12 х 10 см

Додатни информации

Боја

Црвена, Плава, Жолта, Зелена

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×