Автомобил Џип – Метален (Повеќе бои)

Метален автомобил играчка – Џип

Во моментов производот го нема на залиха.

Шифра: ЛО-6523 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Метален автомобил, совршен за игра на Вашите момчиња
Достапен во 5 бои: Црвена, Портокалова, Црна, Жолта и Зелена

Димензии: 13.5 x 6.5 x 5 см

Додатни информации

Боја

Црвена, Портокалова, Црна, Жолта, Зелена

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×