15 %
Заштеда 10 ден

Автомобил

55 ден

Играчка спортски автомобил со вграден механизам за навивање достапен во повеќе бои.

На залиха

Опис

Мал спортски автомобил со вграден механизам за возење достапен во 3 бои.

Автомобилот има конопче од задната страна кога ќе се потене, се навива механизмот и вози.

Може да се користи во секакви игри, а и како додаток на разни патеки и сетови за возење.

Одлична забава за најмалите.

Димензии:
Висина 5 см
Ширина 8 см
Должина 15 см

Производот пакуван во блистер пакување и е достапен во три бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка каква боја да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратен автомобил со боја по случаен избор.

Цената е за 1 автомобил.

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This