Автомобил Карс (30x12x11см)

190 ден

Автомобил Карс на механизам.

Нема на залиха

Шифра: ЛО-7223 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Автомобил Карс на механизам.

Димензии на пакувањето: 30 x 12 x 11 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×