Автомобил Карс (33x15x12см)

225 ден

Голем пластичен автомобил Карс

Нема на залиха

Шифра: ЛО-6924 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Пластичен голем автомобил Карс.

Димензии: 33xx15x12см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×