LO6520
LO6520LO6520LO6520LO6520LO6520LO6520

Автомобил – Метален (Повеќе бои)

185 ден

Спортски метален автомобил игрчка

Исчисти

Опис на Производот

Метален автомобил, совршен за игра на Вашите момчиња
Достапен во 3 бои: Црвена, Крем и Жолта

Димензии: 12.5 x 5.5 x 4.5 см

Додатни информации

Боја

Жолта, Црвена, Крем

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Автомобил – Метален (Повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This