Автомобил – Метален (Повеќе бои)

290 ден

Спортски метален автомобил игрчка

Исчисти
Шифра: ЛО-6527 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Метален автомобил, совршен за игра на Вашите момчиња
Достапен во 3 бои: Црвена, Сива и Жолта

Димензии: 16 x 7 x 7 см

Додатни информации

Боја

Жолта, Црвена, Сива

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Автомобил – Метален (Повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This