Автомобил на батерии (19x6x8см)

270 ден

Пластичен стортски автомобил на батерии.

Нема на залиха

Шифра: ЛО-6939 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Спортски автомобил кој се движи на батерии со 3Д светло и со музика изработен од пластика.

Димензии: 19,5x6x8,5 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×