Автомобил на батерии (26x12x10 см)

255 ден

Автомобил на батерии со 3Д светло.

Нема на залиха

Шифра: ЛО-6888 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Автомобил на батерии со 3Д светло и кој се врти и свири.

Димензии: 26,5х12х10,5 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×