Автомобил на Батерии – 3D (19x10x8см)

260 ден

Автомобил на батерии со 3Д светло.

Нема на залиха

Шифра: ЛО-6885 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Автомобил на батерија со 3D светло.
Кога е вклучен автомобилот емитира прекрасно 3Д светлосно шоу.
Автомобилот има вградено и механизам за возење во сите насоки, кога автомобилот ќе дојде до некоја препрека автоматски го менува правецот на возење.
Димензии: 19x10x8см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×