Автомобил со Далечинско (47x40x13см)

2250 ден

Спортски автомобил со гравитациско далечинско во форма на волан.

Нема на залиха

Опис

Играчка реплика на спортски автомобил со далечински управувач во форма на волан со вграден гравитациски (gyro) сензор.

Димензии на пакувањето: 47x40x13см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×