Автомобил на далечинско (54x42x12см)

2450 ден

Спортски автомобил со гравитациско далечинско во форма на волан.

 

Нема на залиха

Опис

Играчка реплика на спортски автомобил со далечински управувач во форма на волан со вграден гравитациски (gyro) сензор.

 

Димензии на пакувањето: 54x42x12см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×