Автомобил на Механизам (50x24x20см)

750 ден

Голем автомобил на механизам.

Нема на залиха

Шифра: ЛО-86318 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Голем спортски автомобил на механизам со вградено динамо.

Димензии: 50x24x20см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×