LO6882-1
LO6882-2LO6882-7LO6882-6LO6882-4LO6882-5LO6882-3

Автомобил – Paw Patrol (Повеќе модели)

Автомобил на навивање со ликовите на Paw Patrol.

Во моментов производот го нема на залиха.

Опис на Производот

Автомобил со ликовите на Paw Patrol- Маршал, Џејс, Рабл и Роки на навивање.

Цената е за еден автомобил.

Додатни информации

Модел

Маршал, Роки, Џејс, Рабл

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Автомобил – Paw Patrol (Повеќе модели)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This