Автомобил (Подарок)

ден

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

Шифра: SH-03-П Категорија:

Опис

Мал автомобил со вграден механизам за возење.

Може да се користи во секакви игри, а и како додаток на разни патеки и сетови за возење.

Одлична забава за најмалите.

Димензии:

Производот е достапен во повеќе бои,  ќе ви биде испратено со боја по случаен избор..

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This