25 %
Заштеда 75 ден

Автомобил со 3D Светло

300 ден 225 ден

Автомобил на батерии со 3Д светло, аудио и механизам за возење во различни насоки.

На залиха

Опис

Автомобил на батерија со 3D светло и музика.


Кога е вклучен автомобилот свири и емитира прекрасно 3Д светлосно шоу.

Автомобилот има вградено и механизам за возење во сите насоки, кога автомобилот ќе дојде до некоја препрека автоматски го менува правецот на возење.

Димензии:

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја – идеално за подарок.

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката какво да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

 

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This