Автомобил со Далечинско (25x11x9см)

450 ден

Спортски автомобил со далечински управувач.

Опис

Играчка автомобил со далечински управувач.

Прекрасна реплика на спортски автомобил со размер 1:22.

Одлична играчка со која гарантираме часови исполнети со забава и задоволство за целото семејство.

Димензии на пакувањето: 25x11x9см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×