9 %
Заштеда 1140 ден
babyboom-paket-plav
LO-kol-babyboom2LO-kol-babyboomrelaksator-plavLO-trans-BBLO-trans-BB-2LO-trans-BB-3

BabyBoom Пакет – (Количка+Транспортер+Релаксатор)

12130 ден 10990 ден

Пакет Babyboom, купете комплет и заштедете. Количка, Релаксатор и Транспортер.

Нема на залиха

Опис на Производот

BabyBoom пакет кој се состои од:

Количка (редовна цена 6990 Денари)

Транспортер (редовна цена 2690 Денари)

Релаксатор (редовна цена 2450 Денари)

(кликнете на секое поединечно за повќе информации)

Ова е идеален пакет за сите со принова во семејството, есенцијални реквизити кои и најверојатно ќе ги набавите поединечно, а со овој пакет ќе заштедите од семејниот буџет.

Транспортерот е компатибилен со количката и истиот може да се монтира на истата.

 


			

Додатни информации

Боја

Плава, Розева

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “BabyBoom Пакет – (Количка+Транспортер+Релаксатор)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This