Барски стол 169 (Црн)

3300 ден

Модерен барски стол со регулација на висината.

Шифра: КСК-169-црн Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Барски стол со модерен дизајн, седиштето е обложено со квалитетна еко-кожа, постољето е пониклувано (хромирано), а има и вградена подна заштита.

Висината на столот се регулира по потреба со рачка, столот може да се ротира 360 степени, лево десно.

Димензии:
Висина до 100 см
Дијаметар на седиштето 43 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×