10 %
Заштеда 350 ден

Барски стол 169 (Крем)

3550 ден 3200 ден

Модерен барски стол со регулација на висината.

Шифра: КСК-169-крем Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Барски стол со модерен дизајн, седиштето е обложено со квалитетна еко-кожа, постољето е пониклувано (хромирано), а има и вградена подна заштита.

Висината на столот се регулира по потреба со рачка, столот може да се ротира 360 степени, лево десно.

Димензии:
Висина до 100 см
Дијаметар на седиштето 43 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Барски стол 169 (Крем)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This